O nás

Kovovýroba Praha, zámečnictví Praha a klempířství

Společnost AA COM s.r.o. je od roku 2008 držitelem certifikace podle normy ČSN EN ISO 9001:2001 a od roku 2009 nově ČSN EN ISO 9001:2009.certifikat

Profesionální Kovovýroba Prahacertifikat

Společnost AA COM s.r.o. – kovovýroba Praha, se specializuje především na zakázkovou výrobu z oceli, mosazi, hliníku či nerezu. Společnost AA COM s.r.o. – kovovýroba Praha, také umožňuje souhrnné klempířské a zámečnické práce. Vyrábíme schodiště, zábradlí, madla, markýzy, pergoly, žaluzie či zástěny a slunolamy. Produkty vyrábíme jak univerzální tak i přímo na míru Vašim požadavkům a přáním. Naše kovovýroba přestavuje vložky, provádíme systém generálního klíče a řežeme plasmou. Zkrátka naše kovovýroba Praha je Vám plně k dispozici.

Kovovýroba Praha – profesionální výroba z kovu

Společnost AA COM s.r.o. – kovovýroba Praha, nabízí zákazníkům díky svému širokému záběru velké množství služeb. Poskytujeme rozmanitou nabídku prací z oblasti kovovýroby, klempířství i zámečnictví.

Potřebujete si kompletně vybavit Vaši pracovnu, obchod či ateliér? Naše kovovýroba Praha Vám zajistí kompletní zařízení těchto prostor od zhotovení regálů, nejrůznějších konstrukcí, nosičů či věšáků.

AA COM s.r.o. – kovovýroba Praha Vám nabízí výrobky z oceli, hliníku, mosazi či nerezu. Pracujeme i se sklem, dřevem či plastem. Děláme nejrůznější činnosti jako je ohýbání, stříhání, řezání, dělení, svařování a další. Naše kovovýroba se specializuje na výrobu stolů, židlí, schodů, zábradlí a mnoho dalšího.

Kovovýroba Praha, klempířství a zámečnictví

Poskytujeme ten nejkvalitnější servis v oblasti kovovýroby. Naše kovovýroba Praha je založena na kvalitě a tradici. Naše dílny jsou vybaveny odpovídajícími produkty tak, aby byla kovovýroba na zakázku vždy perfektně odvedená. Naše kovovýroba Praha je tu pro všechny, kteří chtějí mít znamenitě odvedenou práci. Celý náš tým je na práci v kovovýrobě odborně certifikován.

Nejčastěji se zabýváme výrobou kovových konstrukcí, plotů, bran, rámů a mnoho dalšího.

Kovovýroba Praha AA COM s.r.o. si zakládá na kvalitní a pečlivě odvedené práci. Kovovýroba je prováděna důkladně, rychle a profesionálně. Naše kovovýroba Praha Vám zhotoví jakékoli druhy činnosti za přijatelné ceny.

Kovovýroba Praha poskytuje nejen zakázkovou výrobu z oceli, ale také mosazi, nerezu hliníku a mnoho dalšího.

Nezávazná poptávka
  1. Máte zájem o zaslání cenové nabídky? Neváhejte nás poptat.
 

cforms contact form by delicious:days